Відео

Підвісний світильник Markslojd 106334 Sky

Немає в наявності
Код товару: 10072573
Підвісний світильник
Розміри: 160 / 27 см.
Лампи: 3шт x 60Вт (E27).
Основа: Метал (metal) / Чорний (black).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Швеція.
SKU: markslojd-106334

Загальна інформація

Підвісний світильник на кілька ламп Markslojd 106334 Sky — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Markslojd. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Sky.

Підвісний світильник Markslojd 106334 Sky має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Підвісний світильник Markslojd 106334 Sky має такі габарити:

  • висота: 160 см;
  • діаметр: 27 см;

Підвісний світильник на кілька ламп Markslojd встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 60 Вт у кількості 3 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Markslojd приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Markslojd лідером в сфері освітлення.

Додаткова інформація

Особливості: У комплекті дріт з вилкою, довжиною 3 м та стельова чаша.

Інші назви товару Markslojd 106334 Sky

7330024558465.