Відео

Настінний світильник Mantra 6510 Kandanchu

В наявності
9 шт — відправимо протягом 2 днів
759 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10168284
Настінний світильник
Розміри: 15 / 7 / 9,5 см.
Лампи: 2шт x 10Вт (GU10).
Плафон: Алюміній, скло / Темно-сірий, прозорий.
Основа: Алюміній / Темно-сірий.
Ступінь захисту: IP54.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
SKU: mantra-6510

Загальна інформація

Фасадний світильник Mantra 6510 Kandanchu — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Mantra. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Kandanchu.

Настінний світильник Mantra 6510 Kandanchu має ступінь пиловологозахисту IP54 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Настінний світильник Mantra 6510 Kandanchu має такі габарити:

  • висота: 15 см;
  • ширина: 7 см;
  • виступ: 9.5 см;

Фасадний світильник Mantra встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя GU10 максимальною потужністю 10 Вт у кількості 2 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Mantra приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Mantra лідером в сфері освітлення.