Величезні люстри

Величезні люстри - це світильники з діаметром, шириною або ж довжиною більше 1 метра, створені спеціально для якісного освітлення та декорування великих приміщень. Сучасний асортимент величезних стельових люстр в Україні багатий і різноманітний. Незважаючи на те, що цей тип світильників є досить специфічним, практично кожна фабрика світла пропонує лінійки дуже великих люстр, що дозволяє без особливих ускладнень підібрати найбільш підходящі за розміром і стилю моделі кожному покупцеві.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 36

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Eglo 93661 Pianopoli
  Спеціальна ціна 47 739 грн. Ціна 56 164 грн.
 2. Eglo 61348 Tindori
  Спеціальна ціна 17 690 грн. Ціна 29 483 грн.
 3. Eglo 61347 Tindori
  Спеціальна ціна 8 845 грн. Ціна 29 483 грн.
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 36

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Види величезних стельових люстр

Великі люстри діляться на кілька типів, в залежності від різних параметрів. Основні з яких:

 • габарити;
 • кількість плафонів;
 • стиль виконання;
 • матеріали;
 • наявність вбудованих джерел світла.

Дуже довгі люстри ідеально підходять для організації освітлення високих приміщень. Як правило, такі моделі оснащуються ланцюжком, що дозволяє регулювати довжину люстри і підбирати оптимальний варіант в залежності від висоти стелі.

Виходячи з площі приміщення і планованого кількості світильників, важливо вибрати величезну люстру з оптимальною кількістю плафонів. Виробники пропонують моделі з одним, двома, трьома і навіть 20 плафонами.

За стилем виконання великі люстри діляться на:

 • класичні;
 • сучасні;
 • в стилі лофт;
 • в стилі прованс;
 • мінімалістські.

Це дозволяє вибрати ідеальну модель для різних інтер'єрів.

Що стосується матеріалів виготовлення, то особливою популярністю користуються величезні кришталеві люстри. Їх встановлюють в театрах, концертних залах, торгових центрах та інших місцях, де крім основної функції - організації світла вони відіграють роль стильного і ефектного декору. Такі моделі, як правило, декоровані кришталевими підвісками, що дозволяють створювати чарівну гру світла.

Крім того, плафони великих люстр можуть бути виготовлені з тканини, скла або навіть пластику. Тканинні абажури ідеально підходять для інтер'єрів у стилі прованс або класика. Вони створюють м'яке, розсіяне світло, яке робить атмосферу в приміщенні більш затишною і домашньою. Пластикові плафони часто використовуються при виготовленні сучасних мінімалістських світильників. А скляні - в класичних і футуристичних інтер'єрах.

Багатий вибір і відмінні умови поставки

Купити величезну люстру для залу або будь-якого іншого великого приміщення швидко, зручно і за прийнятною ціною можна в нашому магазині декору. Ми пропонуємо тільки оригінальні моделі провідних фабрик світу, що дозволяє бути впевненими в якості і бездоганному виконанні обраних світильників.