Настінний світильник Kanlux 29861 Terra LED PIR B-WW

Немає в наявності
Код товару: 10265488
Настінний світильник
Розміри: 7,5 / 7,5 / 2,3 см.
Лампи: 1шт x 0.8Вт (LED). 3000K.
Плафон: Пластик / Прозорий.
Основа: Метал / Чорний.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: 12V DC.
Країна реєстрації бренду: Польща.
SKU: kanlux-29861

Загальна інформація

Навігаційний світильник прихованого монтажу Kanlux 29861 Terra LED PIR B-WW — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Kanlux. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Terra.

Настінний світильник Kanlux 29861 Terra LED PIR B-WW має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настінний світильник Kanlux 29861 Terra LED PIR B-WW має такі габарити:

  • висота: 7.5 см;
  • довжина: 7.5 см;
  • ширина: 2.3 см;

Навігаційний світильник прихованого монтажу Kanlux монтується в монтажний отвір. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 0.8 Вт у кількості 1 шт. Температура світіння — 3000K.
Спосіб живлення: 12V DC.

Kanlux приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Kanlux лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Kanlux 29861 Terra LED PIR B-WW

Terra LED PIR B-WW *OPR.LED Z CZUJ.R. 5905339298614.