Відео

Підвісний світильник Ideal Lux 141800 Look SP1 Argento

В наявності
2 шт — відправимо завтра
2 640 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10048915
Підвісний світильник
Розміри: 127 / 6 см.
Лампи: 1шт x 28Вт (GU10).
Плафон: Метал (metal) / Срібло (silver).
Основа: Метал (metal) / Срібло (silver).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Галогенна.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Італія.
SKU: ideal-lux-141800
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Підвісний світильник Ideal Lux 141800 Look SP1 Argento — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Ideal Lux. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Look.

Підвісний світильник Ideal Lux 141800 Look SP1 Argento має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Підвісний світильник Ideal Lux 141800 Look SP1 Argento має такі габарити:

  • висота: 127 см;
  • діаметр: 6 см;

Підвісний світильник Ideal Lux встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя GU10 максимальною потужністю 28 Вт у кількості 1 шт. У комплект поставки входить галогенная лампа.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Ideal Lux приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Ideal Lux лідером в сфері освітлення.

Додаткова інформація

EAN 8021696141800.