Торшери зі столиком

Торшери зі столиком користуються величезною популярністю серед користувачів, а все завдяки функціональної і практичної конструкції подібних світильників. Такий освітлювальний прилад можна встановити в будь-якій кімнаті і для різних цілей.

У спальні торшер зі столиком можна встановити в приліжковій зоні, а у вітальні - біля великого дивана. Крім практичності, такий торшер може відмінно доповнити дизайн вашого інтер'єру завдяки широкій різноманітності моделей від виробників.

21 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Торшер
  Eglo 97772 Policara
  Відправимо завтра
  5 320 грн.
 2. Торшер
  Eglo 97771 Policara
  Відправимо завтра
  6 130 грн.
 3. Торшер
  TK Lighting 699 Vaio Grafit
  Відправимо завтра
  2 765 грн.
 4. Торшер
  TK Lighting 1091 Lozano
  Відправимо завтра
  3 010 грн.
 5. Торшер
  TK Lighting 1090 Lozano
  Відправимо протягом 4 днів
  3 010 грн.

21 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Як вибрати торшер зі столиком?

Сьогодні на ринку світлотехніки можна зустріти різні торшери зі столиками, які відрізняються за зовнішнім виглядом, технічними характеристиками, матеріалами виробництва, стилю і колірній гамі.

Для того, щоб вибрати оптимальний варіант підлогового світильника, рекомендуємо звернути увагу на наступні критерії:

 • можливість регулювання висоти торшера - дуже зручна функція, так як ви зможете на свій розсуд змінювати висоту світильника;
 • джерело світла - підбір правильного за потужністю, інтенсивністю та іншими характеристиками лампи дозволить забезпечити необхідний рівень освітленості в кімнаті. Кращим рішенням стане купівля економічної і довговічної led лампи;
 • абажур або плафон - слід вибирати не тільки за зовнішніми ознаками, але і по необхідному рівню освітлення. Світло може бути спрямоване вгору, вниз або з можливістю регулювання рівня нахилу;
 • розмір столика - торшери з компактними столиками підійдуть для невеликих кімнат і на них з легкістю можна розмістити журнал, невелику книгу або телефон. Якщо ж плануєте залишати на столику більш габаритні предмети, то слід зупинити вибір на підлоговому світильнику зі столиком відповідних розмірів.

Торшер зі столиком - практичне рішення

Окрім наявності столика такий торшер може забезпечити додаткове освітлення в кімнаті, дозволить розділити приміщення на функціональні зони, а також стати завершальним елементом в інтер'єрі.

Ви можете купити торшер в потрібному стилістичному оформленні в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо варіанти торшерів зі столиком у всіх популярних стилях: класика, прованс, модерн, лофт, фьюжн та інших. Доставка здійснюється по всій території України, а доступні ціни дозволяють недорого і функціонально облаштувати інтер'єр спальні, вітальні і особистого кабінету.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії торшери зі столиком: TK Lighting, Trio.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії торшери зі столиком:

Eglo 97772 Policara

Eglo 97771 Policara

TK Lighting 699 Vaio Grafit

TK Lighting 1091 Lozano

TK Lighting 1090 Lozano