Торшери зі столиком

Торшери зі столиком користуються величезною популярністю серед користувачів, а все завдяки функціональної і практичної конструкції подібних світильників. Такий освітлювальний прилад можна встановити в будь-якій кімнаті і для різних цілей.

У спальні торшер зі столиком можна встановити в приліжковій зоні, а у вітальні - біля великого дивана. Крім практичності, такий торшер може відмінно доповнити дизайн вашого інтер'єру завдяки широкій різноманітності моделей від виробників.

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Як вибрати торшер зі столиком?

Сьогодні на ринку світлотехніки можна зустріти різні торшери зі столиками, які відрізняються за зовнішнім виглядом, технічними характеристиками, матеріалами виробництва, стилю і колірній гамі.

Для того, щоб вибрати оптимальний варіант підлогового світильника, рекомендуємо звернути увагу на наступні критерії:

  • можливість регулювання висоти торшера - дуже зручна функція, так як ви зможете на свій розсуд змінювати висоту світильника;
  • джерело світла - підбір правильного за потужністю, інтенсивністю та іншими характеристиками лампи дозволить забезпечити необхідний рівень освітленості в кімнаті. Кращим рішенням стане купівля економічної і довговічної led лампи;
  • абажур або плафон - слід вибирати не тільки за зовнішніми ознаками, але і по необхідному рівню освітлення. Світло може бути спрямоване вгору, вниз або з можливістю регулювання рівня нахилу;
  • розмір столика - торшери з компактними столиками підійдуть для невеликих кімнат і на них з легкістю можна розмістити журнал, невелику книгу або телефон. Якщо ж плануєте залишати на столику більш габаритні предмети, то слід зупинити вибір на підлоговому світильнику зі столиком відповідних розмірів.

Торшер зі столиком - практичне рішення

Окрім наявності столика такий торшер може забезпечити додаткове освітлення в кімнаті, дозволить розділити приміщення на функціональні зони, а також стати завершальним елементом в інтер'єрі.

Ви можете купити торшер в потрібному стилістичному оформленні в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо варіанти торшерів зі столиком у всіх популярних стилях: класика, прованс, модерн, лофт, фьюжн та інших. Доставка здійснюється по всій території України, а доступні ціни дозволяють недорого і функціонально облаштувати інтер'єр спальні, вітальні і особистого кабінету.