Стельові світильники прихованого монтажу

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 76

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Eglo 94064 Fueva 1
  Спеціальна ціна 1 047 грн. Ціна 1 495 грн.
 2. Eglo 31675 Fueva 1
  Спеціальна ціна 695 грн. Ціна 1 158 грн.
 3. Eglo 93654 LED Glenn
  Спеціальна ціна 486 грн. Ціна 972 грн.
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 76

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Вбудовувані світильники на стелю - це практичні і стильні джерела світла, вмонтовані в стелю, що відрізняються компактними розмірами і відсутністю декору. Вони створені спеціально для установки в натяжні і підвісні стелі і відмінно вписуються в інтер'єр, займаючи мінімум простору і створюючи необхідний рівень освітлення. Асортимент світильників стельових вбудованих дуже широкий. Багато фабрик світла пропонують цілі лінійки таких пристроїв, що відрізняються розмірами, що дозволяє вибрати оптимальні за габаритами рішення або ж скомбінувати кілька різних за розміром моделей для забезпечення оптимального рівня освітлення і підсвічування.

Види стельових вбудованих світильників

Вбудовувані світильники діляться на кілька типів, в залежності від різних критеріїв.

Так, в залежності від матеріалу виготовлення світильники діляться на моделі з:

 • металу,
 • алюмінію,
 • пластика,
 • акрилу,
 • хромованої сталі.

Найчастіше такі пристрої використовуються в ванних кімнатах, коридорах, холах і кухнях, але при бажанні їх можна встановити в кухонні меблі, шафа-купе або ж нішу.

Одна з популярних різновидів цих джерел світла - світильники стельові точкові вбудовані. Вони використовуються для створення додаткового підсвічування або ж зонування за допомогою освітлення.

Вони можуть бути обладнані як традиційними джерелами світла, так і сучасними світлодіодами. Стельові точкові вбудовані світлодіодні світильники мають наступні важливими перевагами:

 • мінімальним споживанням електроенергії,
 • довгим терміном роботи,
 • відсутністю нагріву (що дозволяє з легкістю використовувати їх в натяжних і підвісних стелях).

Сучасні фабрики світла пропонують врізні джерела світла різних форм і кольорів. Найбільш популярними є квадратні та круглі моделі чорного, білого, бронзового кольорів. Це дозволяє визначитися з оптимальним варіантом в залежності від стилістики інтер'єру та особистих уподобань.

Великий вибір за доступними цінами

Ми пропонуємо придбати вбудовувані світильники на стелю в нашому магазині. Тут представлений великий вибір моделей відомих світових брендів світу. Це прості і зручні у використанні компактні врізні світильники, які відрізняються високою якістю виконання і довговічністю.