Світильники Армстронг (60x60 см)

Організація освітлення в офісах, торгових залах, виставкових центрах та інших громадських приміщеннях — це складний і відповідальний процес. Світло має бути не тільки якісним, але і економічним, надійним, безпечним. Саме тому, широку популярність отримали стельові світильники Армстронг 600х600.

Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Що собою являють світильники Армстронг?

Світильники на стелю Армстронг призначені для установки в однойменні модульні системи, які представляють собою підвісні стелі з мінеральних плит.

Подібні конструкції користуються попитом в приватних і державних приміщеннях для організації стильного і якісного освітлення в офісах, аудиторіях, коридорах, торгових центрах, виробничих та інших приміщеннях.

Даний тренд підтримали виробники освітлювальних приладів і зі свого боку розробили світильники. які зручно встановлюються на модульні стелі.

У якості джерела світла використовуються led-панелі або ж лампи Т8. Що стосується розмірів, то вони повністю відповідають одній секції модульного стелі. Одним з найпопулярніших розмірів led світильників Армстронг вважається 60х60 см.

Переваги світлодіодних світильників Армстронг

Вбудовувані світильники Армстронг мають безліч переваг в порівнянні зі звичайними приладами, серед яких:

  • проста установка (прилади виготовлялися спеціально для монтажу на підвісних стелях);
  • відповідний розмір світильника (виріб з легкістю впишеться в один сегмент стелі);
  • економічність (практичні і енергоефективні led світильники дозволяють значно скоротити витрати і відрізняються тривалим терміном служби);
  • якісне освітлення (світильники Армстронг розроблені таким чином, що повністю враховують потреби офісних приміщень, магазинів, держустанов і ін.).

LED світильники типу Армстронг

Світлодіодні світильники Армстронг 600х600 представляють собою панель, в яку вбудований світлодіодний модуль. З їх допомогою можна висвітлювати різні за формою і призначенням простору.

Ключовою перевагою таких моделей є відсутність необхідності в пошуку і заміні ламп. Ви отримуєте готовий до роботи світильник, який з легкістю демонтується в разі планового обслуговування.

Крім того, панелі дозволяють отримати більш якісне освітлення, адже світлодіоди монтуються безпосередньо на виробництві.

Купити світильники Армстронг у Україні можна в нашому інтернет-магазині. Тут представлений широкий вибір моделей 600х600 за багатьма параметрами.