: Ми працюємо • Ціни, наявність та терміни доставки товару актуальні

Лампи

Сучасний ринок світлотехніки пропонує споживачам величезний вибір ламп різних розмірів, цоколів, потужності і типу. Це можуть бути великі і маленькі лампи, потужні або слабкі, кулясті або у вигляді труб. Однак найпоширенішим способом поділу вважається на: світлодіодні, лампи розжарювання, галогенні, люмінесцентні, флуоресцентні та струмопровідні шини. Залежно від необхідності і технічних можливостей світильників, слід віддати перевагу тому чи іншому виду.

Строк комплектації
 1. 2-5 днів 944 items
 2. 6-15 днів 118 items
 3. 16-30 днів 8 items
 4. більше 30 днів 269 items
3D-модель
 1. Є 3D-модель 3 items
Тип товару
Цоколь лампи
Потужність (Вт)
Світловий потік (Лм)
Спосіб підключення
 1. Одностороннє підключення 25 items
 2. Двостороннє підключення 45 items
Колірна температура
Індекс передачі кольору
Спосіб живлення
 1. від мережі 220в 1964 items
 2. 12V DC 6 items
 3. 24V DC 1 item
 4. 12V AC 45 items
Сумісніть с димером
 1. Димерується 263 items
 2. Не димерується 1524 items
Колір колби
 1. Білий 736 items
 2. Прозорий 255 items
 3. Прозорий з напиленням 179 items
 4. Чорний 1 item
Бренд
Ціна

Товарів 1-24 з 2059

Популярні Дешеві Дорогі

Лампа розжарювання

Традиційними вважаються лампи розжарювання, які мають широку сферу застосування, використовуються в квартирах з класичною архітектурою і плануванням (без арочних прорізів і навісних або натяжних стель). Незважаючи на хороший рівень передачі кольору цих джерел світла, вони не відрізняються енергоефективністю і довговічністю експлуатації. Велика кількість енергії лампи розжарювання перетворять в тепло, тому вони сильно нагріваються в процесі роботи.

Галогенні лампи

Галогенні лампи - це компактні низьковольтні джерела світла, які відрізняються і довговічністю, і економічністю. Одним з недоліків галогенних ламп вважається особлива чутливість до перепадів напруги в мережі. Також як і лампи розжарювання, галогенні лампи можуть застосовуватися у всіх кімнатах, але завдяки своїй компактності підійдуть і для приміщень з підвісними стелями. А теплий білий світ забезпечує хорошу передачу кольорів в інтер'єрі. Крім того, кольори стають більш інтенсивними, тому галогенні лампи часто використовують для освітлення вітрин магазинів.

Люмінесцентні лампи

Люмінесцентні лампи відрізняються низьким споживанням електроенергії та незважаючи на високу вартість служать вони досить довго. Робота цих джерел світла забезпечується за рахунок ультрафіолетового випромінювання. Одним з переваг люмінесцентних ламп вважається те, що вони не нагріваються в процесі роботи, а значить, їх можна використовувати у пластикових конструкціях. Найкраще їх встановлювати в кімнатах, де тривалий час не вимикається світло, а саме: коридорах, передпокоях.

Світлодіодні лампи

LED-лампи, по праву, вважаються найпоширенішими і ефективними джерелами світла, які застосовуються повсюдно, починаючи від інтер'єрного, закінчуючи зовнішнім освітленням. Лед лампи відрізняються енергоефективністю, тривалим терміном служби і гарною передачею кольору. Вони не містять шкідливих речовин, практично не нагріваються в процесі роботи і не створюють мерехтіння.

Великий вибір led ламп в Києві представлений на сторінках нашого інтернет-магазину. Ви можете підібрати відповідні джерела світла за найдоступнішими цінами з гарантією якості.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії лампи: Eglo, Horoz Electric, Feron.