: Ми працюємо • Ціни, наявність та терміни доставки товару актуальні

ABB

ABB

Корпорація ABB спеціалізується на електротехніці, енергетичному машинобудуванні та інформаційних технологіях, є лідером в області електроенергетики і технологій автоматизації. ABB була заснована в 1988 році, коли об'єдналися ASEA і BBC. Сьогодні в групі компаній ABB 117000 співробітників в 100 країнах світу.

У міру розвитку електроенергетики АББ знаходилася в авангарді галузі, розробляючи устаткування й системи для забезпечення оптимальної продуктивності, безпеки і надійності для широких сфер застосування. Від основних низьковольтних компонентів, таких як вимикачі та запобіжники, до загальнонаціональних конструкцій електромереж — ABB використовує останні досягнення інженерії.

Технології ABB допомагають підприємствам підвищити продуктивність при одночасному зниженні шкідливого впливу на довкілля, а людям — користуватися безпечною електротехнічною продукцією.

ABB йде в ногу з часом і робить складні технічні товари зрозумілими для кожного. Компанія регулярно випускає і оновлює безкоштовні застосунки для самостійного проектування, управління та конфігурації повних наборів діапазонів перемикачів, драйверів і коннекторів.

Щороку компанія ABB представляє нові товари, які відображають поточні локальні і глобальні тенденції з точки зору дизайну, не забуваючи про передові інформаційні технології.

Каталог товарів ABB

Хіти продажу ABB