Великі люстри

Організація освітлення великих приміщень - це досить складне завдання, адже потрібно подбати не тільки про достатню кількість світла, а й ефектний зовнішній вигляд інтер'єру. Реалізувати ці завдання можна за допомогою великих люстр. Такий світильник оснащений великою кількістю джерел світла для створення урочистої атмосфери.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 355

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Ideal Lux 160269 Triumph SP8
  Спеціальна ціна 9 626 грн. Ціна 12 834 грн.
 2. Eglo 95915 Savoy 1
  Спеціальна ціна 2 997 грн. Ціна 5 994 грн.
 3. Eglo 95916 Savoy 1
  Спеціальна ціна 3 969 грн. Ціна 7 938 грн.
 4. Eglo 93629 Calpo
  Спеціальна ціна 3 770 грн. Ціна 5 891 грн.
 5. Eglo 89894 Dionis
  Спеціальна ціна 2 244 грн. Ціна 2 805 грн.
 6. Eglo 89891 Dionis
  Спеціальна ціна 2 244 грн. Ціна 2 805 грн.
 7. Eglo 82743 Imperial
  Спеціальна ціна 6 350 грн. Ціна 7 938 грн.
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 355

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Де використовують великі люстри?

Люстри великого діаметру призначені для величезних за площею приміщень з високими стелями. Їх висота може досягати одного і більше метрів і в залежності від моделі вони використовуються в різних приміщеннях.

За зовнішнім виглядом розрізняють прості і декоративні люстри для великих приміщень.

Перші, нерідко використовуються для освітлення громадських приміщень і залів торгово-розважальних центрів. Все це завдяки сучасному лаконічному дизайну, який відмінно підходить для великих мінімалістичний інтер'єрів.

Щодо останніх, то вони несуть не тільки функціональне навантаження, але і естетичну. Великі кришталеві люстри стануть відмінним доповненням урочистого залу, готелю, театру, опери та інших культурних закладів. Часто вони є ключовим елементом інтер'єру, приковуючи до себе захоплені погляди відвідувачів.

Основні види стельових люстр великого розміру

 • Сьогодні можна купити велику люстру у відповідності зі стилістикою приміщення і все завдяки величезному асортименту таких світильників. В цілому їх можна розділити на кілька груп, серед яких:
 • великі підвісні люстри - світильники, що представляють собою конструкцію з декількох плафонів, які об'єднані загальним підвісом. В якості останнього можуть виступати: ланцюг, дріт, трос або ж стрижень. Залежно від цього можна регулювати висоту підвісу, а значить, і розташування самого світильника;
 • люстри-поперечини - мають два і більше рядів, на яких розміщуються джерела світла. Один з найпопулярніших варіантів для освітлення просторих залів ресторанів або ж готелів;
 • моделі з монолітним підставою - таку люстру можна регулювати по висоті, але вони виглядають не менш привабливо навіть у великих приміщеннях. Вони дозволяють зробити кімнату ще більш просторою і при цьому джерел світла буде достатньо для якісного освітлення всього приміщення.

Якщо ви хочете купити велику стельову люстру, то на сторінках нашого інтернет-магазину ви з легкістю знайдете відповідну модель. Дбайлива доставка здійснюється по всій території України.