Пісуари

Товарів 1-24 з 34

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Пісуар
  Villeroy & Boch 75070001 O.Novo
  Відправимо протягом 2 днів
  9 226 грн.
 2. Пісуар
  Jika H8411010004871 Domino
  Відправимо протягом 2 днів
  11 671 грн.
 3. Пісуар
  Laufen H8420610000001 Caprino Plus
  Відправимо протягом 2 днів
  7 791 грн.
 4. Пісуар
  Volle 13-52-888-up Maro
  Відправимо протягом 2 днів
  1 733 грн.
 5. Пісуар
  Kolo 26011000 Nova Pro
  Відправимо протягом 2 днів
  1 965 грн.
 6. Пісуар
  Kolo 26000000 Nova Pro
  Відправимо протягом 2 днів
  1 965 грн.
 7. Пісуар
  Kolo 6618RS Alex
  Відправимо протягом 3 днів
  14 013 грн.
 8. Пісуар
  Laufen H8411410000001 Villa
  Відправимо протягом 4 днів
  9 574 грн.
 9. Пісуар
  Cersanit K08-013 President
  Відправимо протягом 4 днів
  961 грн.
 10. Перегородка для пісуара
  Cersanit K11-0031
  Відправимо протягом 4 днів
  1 673 грн.
 11. Пісуар
  Jika H8430700004891 Golem
  Відправимо протягом 4 днів
  13 207 грн.
 12. Пісуар
  Jika H8430600000001
  Відправимо протягом 4 днів
  3 437 грн.
 13. Пісуар
  Jika H8411010000001 Domino
  Відправимо протягом 4 днів
  3 286 грн.
 14. Пісуар
  Villeroy & Boch 75130001 Subway
  Відправимо протягом 5 днів
  15 673 грн.
 15. Пісуар
  Duravit 821350000 Starck 3
  Відправимо протягом 5 днів
  7 992 грн.
 16. Пісуар
  Jika H8402000000001
  Відправимо протягом 5 днів
  2 715 грн.

Товарів 1-24 з 34

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Пісуар – цей вид сантехніки часто зустрічається в громадських туалетах, рідше – в приватних санвузлах великої площі. Стаціонарний пісуар використовують чоловіки, проте є жіночі та дитячі аналоги. Інформація про види, особливості монтажу, матеріали для виробництва пісуарів, зібрана на цій сторінці.

Найбільшу популярність отримали чоловічі пісуари. Конструкція стаціонарних моделей нагадує звичайний унітаз: до виробу підведена вода, встановлений злив і сифон, що перешкоджає проникненню в кімнату характерних запахів.

Форма чаші

Пісуари бувають:

 • овальними;
 • круглими;
 • прямокутними;
 • квадратними;
 • з округленими кутами.

Вибір форми визначає дизайн кімнати. Для стилю хай-тек підійдуть металеві пісуари, авангард доповнять прямокутні або квадратні вироби. Існують компактні кутові моделі, що економлять місце.

Матеріал

Сантехнічна індустрія пропонує потенційним клієнтам широкий вибір уринаторів з різних матеріалів.

Санфаянс

Санітарний фаянс – різновид кераміки, використовуваної при виробництві сантехніки. До переваг матеріалу відносяться:

 • хороші гігієнічні характеристики. Санфаянс легко очищається, перешкоджає розмноженню бактерій, грибка;
 • екологічна чистота і естетична привабливість.

Готовий виріб покривають шаром глазурі, емалі, яка попереджає вбирання вологи, біологічних рідин і запахів. Неправильний догляд призводить до того, що глазур або емаль сколюються, покриваються павутиною тріщин. Такий пісуар стає чутливим до вологи, починає руйнуватися, а в санвузлі може з'явитися характерний неприємний аромат, який неможливо вивести.

Санфарфор

Санфарфор – більш міцний матеріал, ніж санфаянс. Отримують його з білої глини. Володіє хорошими показниками експлуатації:

 • висока стійкість до механічних пошкоджень, тому на поверхні не з'являються тріщини, відколи. Виняток – сильні удари, наприклад, якщо на сантехніку з висоти впаде важкий предмет. Санфарфор приблизно в 10 разів міцніший, ніж санфаянс;
 • більш тверда поверхня і менш пориста структура, тому санфарфор не вбирає ні вологу, ні запахи;
 • легке очищення, відсутність жовтизни, нальоту, тріщин і інше.

Санітарну порцеляну виробники покривають просоченням, яке відштовхує бруд. Коефіцієнт вологовбирання цього матеріалу становить 0,05%, аналогічний коефіцієнт санфаянса становить 0,5%.

Метал та інші матеріали

Пісуари з металу і сплавів оптимальні з точки зору простоти догляду і гігієнічності. Метал не вбирає вологу і неприємні запахи, стійкий до будь-яких механічних навантажень, на ньому не розмножуються бактерії, цвіль або грибок. При виробництві застосовується нержавіюча сталь.

Вартість металевих моделей вище середньої, їх краще встановлювати в громадських місцях з хорошою прохідністю – там, де на перший план виступають зносостійкість і гігієнічні характеристики.

Тип підключення (установки)

Пісуари бувають портативними, безводними (без підключення до води), підлоговими і настінними. Підлогові моделі досить громіздкі, схема їх підключення схожа з монтажем звичайних унітазів. Настінні більш компактні, при установці потребують кріплення: на кронштейнах або інсталяції.

Інсталяція зміцнює основу (стіну) і дозволяє компактно розмістити сантехніку. Верхня частина настінних моделей обладнана зливним пристроєм і підведенням до централізованої подачі води, нижня – отвором, до якого приєднується каналізаційна труба.

Підведення води

Можливий зовнішній і внутрішній (прихований) підведення води. Зовнішній підвід передбачає використання крана і сифона, які знаходяться на виду. Більш актуальний приховане підведення, що дозволяє заховати всі інженерні комунікації за панеллю. Зовнішній підвід здійснюється після виконання чистової обробки або після її завершення, прихований – на етапі чорнових робіт. Для прихованого підведення застосовується інсталяційна система.

Випуск води (каналізація)

Випуск води може бути або горизонтальним, або вертикальним. Останній використовується при зовнішньому підводі. Однак існують перехідники, які допомагають облаштувати будь-який тип підключення до каналізації.

Системи зливу

У пісуарах доступні 3 види зливу води, можна купити безводну модель. Останні теж діляться на 2 типи:

оснащені клапаном зі змінною мембранною, який не пропускає неприємні запахи;
доповнений бар'єрною рідиною або іншим абсорбентом, що виконує функцію фільтра.
Безводні моделі гарні для приватних будинків, вони характеризуються простим монтажем, ефективно затримують запахи. Існують безперервні системи зливу, однак вони не популярні через гучність, невисокі показники економічності.

Ручна (механічна) система

При ручній системі користувач після кожного використання буде відкривати кран, щоб злити воду (він розташований над сантехнікою). Це не дуже зручно, адже кран доведеться відкручувати і закручувати постійно, такі системи відрізняються великою витратою води.

Напівавтоматична система

Змив здійснюється після натискання на кнопку або важіль. Якість і простота такої системи схожа зі зливним бачком звичайного унітазу.

Автоматична система

Автоматика гарантує зручність і своєчасний злив води. Системи дозволяють не витрачати багато рідини, припускають безконтактне використання пісуара. Існує багато видів автоматичних систем зливу, доповнених інфрачервоними, радарними і сенсорними датчиками, фотоелементами. Наприклад, в автоматичних ІЧ-системах змив проводиться після того, як користувач зробить рух рукою над спеціальною панеллю, а фотоелементи реагують на світло.

Поширений і соленоїдний змив: датчики в конструкції реагують на зміну pH води. Автоматичні системи працюють від акумуляторів або електромережі, перший варіант більш зручний. Принцип роботи залежить від виду датчика, всі налаштування можна регулювати, є моделі з пультом. Можливий зовнішній або прихований монтаж.

Додаткові характеристики

Пісуари, що залежить від конструкції і виробника, доповнюються кришкою, як звичайні унітази. Вона захищає від неприємних запахів. Керамічні моделі покривають різними просоченнями, які попереджають:

 • розмноження бактерій;
 • утворення цвілі;
 • відкладення вапна і бруду на стінках;
 • неприємний запах і дефекти емалі.

У громадських місцях застосовують антивандальні пісуари – міцні металеві вироби, що не потребують складної очищення і догляду, в яких передбачені приховані автоматичні системи змиву.

Рекомендації щодо вибору

При виборі урінатора можна скористатися наступними рекомендаціями:

 • для дому підійдуть моделі з санітарної кераміки. Санвузли класу люкс доповнюють пісуарами з каменю, громадські вбиральні – металевими виробами;
 • у великих приміщеннях можна встановлювати будь-який вид сантехніки, для маленьких санвузлів підійдуть настінні моделі;
 • пам'ятайте, що для установки інсталяції і прихованого підведення води необхідний капремонт і складання попереднього плану. Зовнішній підвід виконується швидше, він більш економічний;
 • тип змиву – питання звички. Якщо користувач забуває натискати кнопку після використання пісуара за призначенням, то, звичайно, краще використовувати автоматику;
 • комплектація. Деякі вироби продаються в повному зборі, інші вимагають додаткових комплектуючих: сифона, зливу і т. д.;
 • трикутні моделі мають більш глибоку чашу, ніж овальні або квадратні.

Стандартний колір пісуарів – білий, пристрої з нержавіючої сталі або сплавів володіють характерним металевим блиском.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії пісуари: Cersanit, Jika, Villeroy & Boch.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії пісуари:

Jika H8411010004871 Domino

Villeroy & Boch 75070001 O.Novo

Laufen H8420610000001 Caprino Plus

Volle 13-52-888-up Maro

Kolo 26000000 Nova Pro