Однокрани

Часто виникає потреба в подачі тільки одного виду води (холодної), в цьому випадку виробники сантехніки передбачили оптимальне економічне рішення — установка однокрана.

Однокран або монокран — це спеціальний вид змішувача, який передбачає подачу тільки одного виду води. Незважаючи на те, що більшість користувачів використовують його для подачі холодної води, іноді встановлюють і для гарячої.

Основні види однокранів

Залежно від специфіки використання аксесуара, кожну модель можна віднести до одного з наступних видів:

  • Однокран з настінним варіантом установки;
  • Однокран з кріпленням до мийки або умивальнику.

Варто уточнити, що монокрани відрізняються досить великим терміном експлуатації в порівнянні зі змішувачами, що забезпечують подачу і холодної, і гарячої води. Це пояснюється простотою його конструкції, що забезпечує додаткову гарантію від поломок і виходу з ладу.

Більшість європейських виробників пропонують користувачам однокрани з аераторами. Це дозволяє не тільки контролювати обсяг води, що витрачається, але і зробити використання більш економічним.

Все це робить однокран відмінним рішенням для скорочення витрат у вашому бюджеті.

З чого виготовляють однокрани?

Найчастіше однокрани виробляють з недорогих, але досить якісних матеріалів. Велика частина таких кранів виготовляється із спеціального сплаву — силуміну, який являє собою суміш кремнію і алюмінію.

Незважаючи на те, що даний сплав володіє унікальними технічними характеристиками, він не володіє високим робочим ресурсом через свою крихкість.

Саме тому, якщо ви хочете більш якісну і міцну модель, рекомендуємо зупинити вибір на латунном пристрої.

Крім того, однокрани дуже прості в монтажі. Для його установки вам буде потрібно тільки гайка і шланг, щоб зафіксувати виріб на мийці або поверхні стіни.

Де купити однокран?

Великий вибір однокранов представлений на сторінках нашого інтернет-магазину. Тут ви можете підібрати найбільш підходящу модель за багатьма характеристик, починаючи від зовнішнього вигляду пристрою, закінчуючи способом кріплення аксесуара.

Доставка однокранов здійснюється по Києву і всій території України в найкоротші терміни, а доступні ціни стануть приємним бонусом до вашої покупки.