Підвісні біде

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 78

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 78

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Популярність підвісних біде пов'язана з їх головною рисою – більш компактний монтаж, а отже і штучне розширення вільного простору у ванних і туалетних кімнатах.

Головна складність їх установки стоїть перед власниками будівель каркасного типу, з пористих бетонів, тобто там, де основа не відрізняється міцністю. Тим, хто вибирає для будинку сантехніку підвісного типу, без інсталяції не обійтися. Її застосування дає багато можливостей по оформленню приміщення і реалізації його нестандартних варіантів.

Параметри вибору біде

Характеристики підвісного біде, на які слід звернути увагу:

  • Матеріал виготовлення – сталеві, скляні, порцелянові, чавунні або фаянсові. Відрізняються за вартістю і технічним характеристикам матеріалу. Фаянс і фарфор найбільш популярні матеріали. Перший варіант дешевше і вимагає більше зусиль у догляді, фарфор ж менше схильний до утворення іржі і патьоків.
  • Способів установки і видів біде існує достатня кількість, щоб кожен міг вибрати саме той прилад, який найбільше підходить до умов ванної кімнати. Але в будь-якому випадку, облаштування біде є здійсненним завданням і не вимагає значних фінансових витрат.
  • Розмір – в залежності від кімнати рекомендується розглянути кілька варіантів настінного біде. Якщо ванна не дозволяє встановити окремий прилад, то свою увагу варто переключити на поєднані види.

Установка біде з інсталяцією виконується за тією ж технологією, що використовується і для іншої підвісної сантехніки. В цьому випадку схема підключення гігієнічного пристрою буде відрізнятися від підлогових моделей.

Етапи установки підвісного біде:

  • Установка системи інсталяції.
  • Наступний етап передбачає кріплення чаші біде.
  • Підключення біде до каналізації і водопроводу.
  • Установка сифона.

Підвісне біде – хороша альтернатива класичному підлоговому біде. Настінний монтаж можна легко виконати за допомогою сучасної пристінної конструкції. Вона володіє декількома перевагами: завдяки різним варіантам установки ви можете вільно вибирати висоту сидіння біде. Прибирання підлоги у ванній спрощується, оскільки у підвісних біде відсутня стійка. Підвісні біде відрізняються елегантним зовнішнім виглядом і візуальною легкістю, ванна здається більшою і просторішою, і ви можете продемонструвати улюблену підлогову плитку в самому вигідному світлі.