Змішувачі для раковини

Завершальним етапом облаштування ванної кімнати є покупка змішувача. До даного аксесуару висуваються досить суворі вимоги, серед яких: міцна конструкція, стильний зовнішній вигляд, легкість експлуатації і довговічність служби. Існує величезна різноманітність змішувачів для раковини, тому більшість покупців стикаються зі складністю вибору підходящого вироби.

Види змішувачів для раковини

Перш, ніж купити змішувач для раковини слід розібратися, які види цих аксесуарів існують і найкращим чином підійдуть до вашого інтер'єру, а також будуть відповідати функціональним характеристикам. В цілому, всі змішувачі можна розділити в залежності від зовнішнього вигляду і типу збірки, серед яких:

 • Змішувачі з одним важелем — відрізняється високим попитом і являє собою цілісний корпус, включення і виключення якого здійснюється за допомогою рухомої ручки. З її допомогою також можна регулювати температуру води. Такі змішувачі відрізняються довговічністю (мінімальна кількість обертових елементів, які часто виходять з ладу) і легкістю експлуатації (регулювати температуру і натиск води можна одним рухом, оскільки немає окремих вентилів на холодну і гарячу воду).
 • Двохвентильні змішувачі для раковини — це класичний варіант змішувачів і сьогодні їх найчастіше застосовують в ретро інтер'єрі. Для включення і налаштування температури тут використовуються крани-букси, які можуть відрізнятися за формою і розміром, а розташування найчастіше стандартне — по обидві сторони носика.
 • Термостатичні змішувачі — відносяться до ряду моделей нового покоління і дозволяють підтримувати задану температуру. Пристрій самостійно регулює кількість гарячої та холодної води для створення оптимального температурного режиму.
 • Безконтактні змішувачі — в них немає ні вентилів, ні важелів, а вода надходить після того, як спрацює інфрачервоний датчик. Вам достатньо лише піднести руки до змішувача і поллється вода (заздалегідь заданої температури, її можна регулювати окремим краником, який розташовується під раковиною).

Де купити якісний змішувач для раковини?

Великий вибір змішувачів для раковини представлений в нашому інтернет-магазині. Тут ви можете замовити змішувач для ванної кімнати будь-якого типу і матеріалу або покриття (хром, нікель або емаль). У нас ви знайдете тільки відомі бренди. Всі моделі відрізняються високою якістю і слугуватимуть вам довгі роки.

Фільтр  
Наявність  
3D-модель  
Тип товару  
Тип управління  
Колір  
Бренд  
Ціна  

Товарів 1-24 з 1716

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Змішувач для раковини
  Potato P4660
  Відправимо протягом 2 днів
  545 грн.
 2. Змішувач для раковини
  Potato P1060
  Відправимо протягом 2 днів
  665 грн.

Товарів 1-24 з 1716

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії змішувачі для раковини: Grohe, Hansgrohe, Emmevi.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії змішувачі для раковини:

Grohe 23799001 Essence New

Hansgrohe 31160000 Metris S

Hansgrohe 32511140 Metropol 230

Grohe 19342000 Veris

Grohe 23090000 BauCurve