Змішувачі для раковини

Завершальним етапом облаштування ванної кімнати є покупка змішувача. До даного аксесуару висуваються досить суворі вимоги, серед яких: міцна конструкція, стильний зовнішній вигляд, легкість експлуатації і довговічність служби. Існує величезна різноманітність змішувачів для раковини, тому більшість покупців стикаються зі складністю вибору підходящого вироби.

Види змішувачів для ванної кімнати

Перш, ніж купити змішувач у ванну кімнату слід розібратися, які види цих аксесуарів існують і найкращим чином підійдуть до вашого інтер'єру, а також будуть відповідати функціональним характеристикам. В цілому, всі змішувачі можна розділити в залежності від зовнішнього вигляду і типу збірки, серед яких:

  • Змішувачі з одним важелем — відрізняється високим попитом і являє собою цілісний корпус, включення і виключення якого здійснюється за допомогою рухомої ручки. З її допомогою також можна регулювати температуру води. Такі змішувачі відрізняються довговічністю (мінімальна кількість обертових елементів, які часто виходять з ладу) і легкістю експлуатації (регулювати температуру і натиск води можна одним рухом, оскільки немає окремих вентилів на холодну і гарячу воду).
  • Двохвентильні змішувачі — це класичний варіант змішувачів і сьогодні їх найчастіше застосовують в ретро інтер'єрі. Для включення і налаштування температури тут використовуються крани-букси, які можуть відрізнятися за формою і розміром, а розташування найчастіше стандартне — по обидві сторони носика.
  • Термостатичні змішувачі — відносяться до ряду моделей нового покоління і дозволяють підтримувати задану температуру. Пристрій самостійно регулює кількість гарячої та холодної води для створення оптимального температурного режиму.
  • Безконтактні змішувачі — в них немає ні вентилів, ні важелів, а вода надходить після того, як спрацює інфрачервоний датчик. Вам достатньо лише піднести руки до змішувача і поллється вода (заздалегідь заданої температури, її можна регулювати окремим краником, який розташовується під раковиною).

Де купити якісний змішувач для раковини?

Великий вибір змішувачів для ванної представлений в нашому інтернет-магазині. Тут ви можете замовити змішувач для раковини будь-якого типу і матеріалу або покриття (хром, нікель або емаль). У нас ви знайдете тільки відомі бренди. Всі моделі відрізняються високою якістю і прослужать вам довгі роки.