Душові системи прихованого монтажу

Душові системи прихованого монтажу — це зручні і стильні сантехнічні вироби, відмінна риса яких — відсутність видимих комунікацій. Візуальна легкість і естетичність, відсутність видимих габаритних деталей, мінімалістський дизайн вигідно виділяють такі душові системи серед всіх інших.

Фільтр  
Тип товару  
Колір  
Тип управління  
Бренд  
Ціна  
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 88

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 88

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Особливості душових систем прихованого монтажу

Головна особливість сантехнічних систем даного типу — все комунікації встановлюються в спеціальному поглибленні в стіні, а зовні виводяться лише механізми для комфортного управління.

Душова система прихованого монтажу складається з наступних основних елементів:

  • лійки;
  • виливу;
  • утримувача;
  • змішувача або ж термостата.

Основна перевага таких рішень — стильний мінімалістський дизайн. Комплекс відмінно вписується навіть в найменші ванні кімнати, займаючи мінімум місця і не "обтяжуючи” інтер'єр. Крім того, душові системи для прихованого монтажу дуже прості в збірці, адже велика частина комунікацій і конструктивних деталей захована. Такі рішення збільшують свободу для втілення різних дизайнерських ідей, а при поломці лійки або зовнішньої частини змішувача немає необхідності міняти повністю всю систему.

Що стосується недоліків, то їх небагато. Перш за все, це підвищена вартість, а також складність установки. Так, душові системи прихованого монтажу потребують попереднього розрахунку і проектуванні, які найкраще робити ще на етапі ремонту, адже коли кімната вже викладена плиткою монтувати такі сантехнічні вироби буде складно.

Сантехніку такого типу пропонують багато провідних світових брендів, що дозволяє з легкістю підібрати оптимальне рішення в залежності від особливостей ванної кімнати, її габаритів, напору води і особистих переваг.

При бажанні можна купити душову систему прихованого монтажу з додатковим функціоналом — підсвічуванням, масажними функціями, ефектом "тропічної зливи" і так далі — все залежить від бюджету і бажань.

Якісні рішення і великий вибір

У нашому магазині представлений широкий асортимент сантехнічних виробів різних типів. Вони відрізняються матеріалами виготовлення, особливостями конструкції і ціною. Ми завжди готові допомогти з вибором оптимального рішення і розповімо про переваги того чи іншого типу душових систем.

Співпрацюючи тільки з відомими, надійними фабриками ми гарантуємо довговічність пропонованих рішень.