Душові системи

Душова система — це комплект, який зазвичай складається з:

  • змішувача для ванни або душу;
  • верхнього душа з кронштейном або штангою;
  • лійки ручного душу зі шлангом;
  • та інших комплектуючих для душу.

В душових панелях цей комплект вбудований в монолітний корпус настінного монтажу, в якому, крім змішувача і душових лійок, можуть бути душові форсунки для гідромасажу, акустичні динаміки і інші пристрої для створення в душі неймовірно комфортної обстановки.

Залежно від способу монтажу душ системи діляться на:

  • душові системи зовнішнього монтажу — комплекти зі змішувачами зовнішнього монтажу, і верхнім душем, зазвичай закріпленим на душовій штанзі. У комплект зазвичай входить і лійка ручного душа зі шлангом. До систем зовнішнього монтажу можна віднести і душові панелі.
  • Душові системи прихованого монтажу — комплекти зі змішувачами прихованого монтажу. Верхній душ при цьому встановлюється на кронштейні, а лійка ручного душа зі шлангом кріпиться до шлангового підключення.

Душові системи розрізняються залежно від способу управління, кольору покриття.

Способи управління душовими системами

Найбільш популярними є душ системи з такими типами управління:

  • Одноважільні — співвідношення подачі холодної і гарячої води, а також інтенсивність потоку регулюються одноважільного картриджем.
  • Двохвентильні — управління змішуванням і напором холодної та гарячої води здійснюється за допомогою двох вентилів — кран-букс.
  • З термостатом — співвідношення холодної і гарячої води регулюється за допомогою спеціального пристрою — термостата. Він підтримує стабільну температуру води на виході зі змішувача, динамічно змінюючи співвідношення холодної і гарячої води в залежності від їх температури і напору.

Кольори корпусу душових систем

Найбільш поширеним кольором покриття душових систем є хром. Також досить часто можна зустріти вироби білого або чорного кольору, з позолоченим або латунним покриттям.

Популярні бренди

Найбільш популярними в Україні є душові системи Grohe, Hansgrohe і Imprese. Ці бренди вже багато років не виходять з топів продажів і зарекомендували себе як якісні і функціональні вироби з прекрасним дизайном.

Серед інших виробників можна відзначити Kludi, Emmevi, Q-Tap, Tres, Devit, AM PM.

Асортимент душових систем Grohe представлений переважно варіантами з одноважільним управлінням і з термостатом. Компанія Грое виробляє душові системи як зовнішнього, так і прихованого монтажу і є безсумнівним світовим лідером у цій сфері.

Душові системи Hansgrohe — це в першу чергу варіанти з термостатом, а також одноважільні моделі. Основний упор в Україні Хансгрое робить на душові системи зовнішнього монтажу, але в їх асортименті є моделі для прихованого монтажу. Hansgrohe — це німецький виробник з більш ніж столітньою історією, який відомий і любимий клієнтами в усьому світі.

Imprese — це відносно молодий бренд з Чехії, який за більш ніж 10 років присутності в Україні став впевненим лідером сантехнічного ринку. Душові системи Імпресе представлені моделями з одноважільним і двовентильним управлінням, а також з термостатом.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії душові системи: Grohe, Hansgrohe, Imprese.