Душові шланги

Душовий шланг — невід'ємна частина конструкції сантехнічних пристроїв для організації подачі води у ванних кімнатах. Він є сполучною ланкою між змішувачем і душовою лійкою і через часту експлуатацію схильний до навантажень, тому вимагає особливої уваги в процесі вибору.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 114

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 114

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Шланги для душу: види

Перше, на що слід звернути увагу при виборі душового шланга — його довжина. Так, виріб не повинно бути коротким, оскільки при його натяжінні приймати душ незручно, і занадто довгим - оскільки в цьому випадку шланг буде постійно провисати. Сучасні виробники пропонують рішення довжиною від 1,25 м до 2 м. Стандартний варіант — 1,6 м. Така довжина оптимально підходить для душових кабін і ванн, розмір яких не більше 1,7 м.

Короткий шланг для душа (1,25 м) стане хорошим вибором для гігієнічного душу.

Залежно від конструкції і матеріалів виготовлення ці пристрої діляться на:

  • металеві, гофровані опліткою негнучкі моделі;
  • гнучкі пристрої в пластмасовій або силіконової оболонці.

У першому випадку в процесі експлуатації виробу не перегинаються, що досить зручно, але при цьому з часом обплетення потроху розмотується, а зачепи з металу перетирають внутрішню оболонку з гуми, що призводить до її руйнування.

Гнучкі моделі міцні, довговічні і зручні у використанні. Їх обмотка багатошарова, що запобігає ризику виникнення перегинів і переломів. Ці вироби можуть бути зовні виконані з чистого полімеру або ж бути додатково декорованими металевої опліткою.

Якщо ви хочете купити силіконовий шланг для душа, перевагу варто віддавати непрозорим рішеннями, оскільки прозорі вироби з часом від бруду, домішок і луги, які присутні у воді, втратять свій колір і пожовтіють.

Підбираючи шланги для змішувачів важливо приділяти увагу конструкції пристроїв. Так, місця, де виріб з'єднується зі змішувачем і лійкою, в ідеалі повинні оснащуватися підшипниками або поворотним конусом, які запобігатимуть перекручування пристрою під час експлуатації.

Висока якість і величезний вибір моделей

Купити гнучкий шланг для душу або ж класичну негнучку модель провідних виробників сантехніки можна в нашому магазині. Тут представлені товари відомих брендів, які стежать за якістю своєї продукції і надають гарантію. Серед великого вибору рішень, знайти потрібний варіант за всіма параметрами буде нескладно.