Змішувачі для душу

Товарів 1-24 з 525

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
 1. Змішувач для душу
  Potato P2064
  Відправимо протягом 2 днів
  561 грн.
 2. Змішувач для душу
  Q-Tap QTLIBCRM363 Liberty
  Відправимо протягом 2 днів
  1 119 грн.
 3. Змішувач для душу
  Potato P2030-7
  Відправимо протягом 2 днів
  865 грн.
 4. Змішувач для душу
  Q-Tap QTLIBORO363 Liberty
  Відправимо протягом 2 днів
  1 323 грн.

Товарів 1-24 з 525

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Типи змішувачів для душу

Головна відмінність змішувача для душу від всіх інших видів — це відсутність виливу і перемикача потоку "ванна-душ". Саме ці нюанси відбилися на його невеликих габаритах.

У душовому змішувачі водний потік направляється безпосередньо у змішувач, де і відбувається змішування холодної і гарячої води до необхідної температури. Монтаж змішувачів для душу може бути як прихованим, так і зовнішнім.

За типом управління найбільш поширені наступні види змішувачів для душу:

 • Одноважільний варіант зустрічається найчастіше завдяки своїй зручності: він дозволяє відрегулювати температуру і тиск води одним рухом.
 • Термостат дозволяє не тільки вибирати режими струменя, але і точно регулювати тиск води. Деякі моделі являють собою комбінацію душових пристроїв. Вони дозволяють одночасно використовувати два верхніх душових пристрої, підключених до одного вбудованого вентиля і однієї панелі управління. Таким чином, для установки ручного і верхнього душу не потрібні окремі вентилі і зовнішні регулятори для кожного пристрою.
 • Двохвентильний змішувач для душа — класичний варіант, який дозволяє проводити регулювання температури і напору подається холодної і гарячої води. Мінус даного пристрою — незручність в користуванні. Щоб включити або вимкнути воду, потрібно задіяти обидві руки.
 • Джойстик. Плавний хід важеля джойстика забезпечує ідеальну точність регулювання при мінімумі докладених зусиль.
 • Фотосенсор. Сенсорний змішувач для душа відрізняється відсутністю вентилів, важелів, ручок та інших елементів для регулювання подачі води. Управління здійснюється вмонтованому в корпус фотоелементом (інфрачервоним датчиком).

Матеріали виготовлення душових кранів

За матеріалами душові змішувачі бувають:

 • З латуні. Такі змішувачі найбільш популярні і затребувані завдяки їх високій якості і надійності. Вони важкі, з товстим литим корпусом, який надає пристрою міцність і довговічність. Їх поверхня стійка до корозії.
 • З нержавіючої сталі. Вони надійні і довговічні. Головний недолік подібних змішувачів — висока вартість.
 • З силуміну. Як правило, такі вироби мають дуже низьку вартість і легко можуть стати причиною протікання води. Ці пристрої виготовляються з крихкого сплаву силуміну (алюміній з кремнієм). Змішувачі з силуміну схильні до корозії і можуть не витримати високого тиску води в трубах.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії змішувачі для душу: Grohe, Emmevi, Hansgrohe.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії змішувачі для душу:

Grohe 34065DC2 Grohtherm 1000 Cosmopolitan M

Hansgrohe 13116140 Ecostat Comfort

Grohe 34065GN2 Grohtherm 1000 Cosmopolitan M

Hansgrohe 13117000 Ecostat Comfort

Grohe 34256004 Grohtherm 1000 New