Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ100-9B NARCIZ

904 грн.
В наявності Відправимо протягом 3 днів
Код товару: 10195326
Змішувач для ванни
Виробник: Rozzy Jenori
Серія: NARCIZ
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: RBZ100-9B
Країна реєстрації бренду: Україна
SKU: rozzy-jenori-rbz100-9b
Loading...

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Загальна інформація

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ100-9B з серії NARCIZ — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Rozzy Jenori використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Rozzy Jenori встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ100-9B з серії NARCIZ виробництва компанії Rozzy Jenori у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Rozzy Jenori RBZ100-9B — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, змішувач для ванни розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: NARCIZ Смеситель для ванны однорычажный, переключатель ванна/душ встроен в корпус, L-излив 350 мм,, NARCIZ смеситель для ванны однорычажный, переключатель ванна/душ встроен в корпус, L-излив 325 мм,, 24345 .

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Rozzy Jenori RBZ100-9B NARCIZ