Відео

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ077-9C Boss

Немає в наявності
Код товару: 10240354
Змішувач для ванни
Виробник: Rozzy Jenori
Серія: Boss
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: RBZ077-9C
Країна реєстрації бренду: Україна
SKU: rozzy-jenori-rbz077-9c
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Особливості


Однорычажный смеситель для ванны, излив 350 мм, хром, поворотный излив, в комплекте: шланг, лейка, держатель. Материал - латунь.. Параметры: Монтаж: Настенный, Тип управления: Однорычажный, Цвет/тип покрытия: Хром, Страна производитель: Китай, Бренд: ROZZY JENORI, Серия: BOSS.

Загальна інформація

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ077-9C з серії Boss — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Rozzy Jenori використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Rozzy Jenori встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Змішувач для ванни Rozzy Jenori RBZ077-9C з серії Boss виробництва компанії Rozzy Jenori у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Rozzy Jenori RBZ077-9C — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, змішувач для ванни розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: BOSS Смеситель для ванны однорычажный, переключатель ванна/душ поворотный, излив 350 мм, хром 40мм , BOSS Смеситель для ванны однорычажный, переключатель ванна/душ поворотный, излив 350 мм, хром 40мм, 24321 .

Інші назви товару Rozzy Jenori RBZ077-9C Boss

BOSS Смеситель для ванны однорычажный, переключатель ванна/душ поворотный, излив 350 мм, хром 40мм . BOSS Смеситель для ванны однорычажный, переключатель ванна/душ поворотный, излив 350 мм, хром 40мм. 24321.