Змішувачі на борт ванни

Змішувачі на борт ванни — зручні та практичні сантехнічні вироби, важелі управління, виливи і безпосередньо лійка яких монтуються в борт ванни, займаючи мінімум місця.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 69

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 69

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Особливості вибору змішувачів на борт ванни

Вибираючи цей тип сантехнічних пристроїв важливо враховувати, що для його комфортного монтажу ширина бортика ванною повинна бути як мінімум 70 см. Різні моделі передбачають від одного до трьох отворів, діаметр яких може варіюватися від 1 до 5 мм.

У разі монтажу на акрилову або композитну ванну створити необхідну кількість отворів не складе великих труднощів. Якщо ж мова йде про монтаж на металеву купіль або ж модель з чавуну, тоді варто замовити ванну з уже готовими отворами. В іншому випадку самостійне свердління може привести до пошкоджень і відколів емалі.

За типом регулювання врізні змішувачі на борт ванни поділяються на:

  • одноважелі моделі;
  • і двовентильні рішення.

При бажанні також можна придбати пристрої з термостатом, душем і навіть електронним управлінням.

При виборі відповідного змішувача на борт ванни важливо правильно вибрати довжину виливу. Вона залежить від ширини борту ванни. Так, чим ширше борт — тим довшим повинен бути вилив, адже створюваний водяний потік повинен бути спрямований не на стінку ванни, а в її чашу.

Якщо ж мова йде про вибір змішувача для неглибокої компактної ванни, тоді найкраще звернути увагу на моделі з коротким виливом.

Ще одна особливість набортних сантехнічних виробів — душова лійка, вентилі і виливши у них розміщуються на борту, а інша частина комунікація — монтується під ним. Що стосується дизайну, то стилістичне розмаїття даних пристроїв дуже велике. При бажанні можна вибрати як класичні або мінімалістські варіанти, так і змішувачі в оригінальному ретро-стилі.

Переваги змішувачів на борт ванни

До головних переваг цих моделей відносять:

  • зручність використання;
  • естетичність готового рішення;
  • кількість бризок зменшується;
  • швидкість наповнення ванни швидше, ніж при традиційному підході;
  • всі комунікації "зашиті" і не кидаються в очі.

Купити виразний змішувач на борт ванни в Києві або будь-якому іншому населеному пункті України можна в нашому магазині. Тут представлені високоякісні вироби провідних світових брендів, що гарантує надійність і довговічність придбаних товарів.