Верхній душ

Верхній душ являє собою сантехнічний виріб, що монтується на стелю або стіну для організації подачі води в душовій кабінці або ванною.

Сучасний асортимент даних виробів дуже широкий і різноманітний, що дозволяє купити верхній душ з необхідними функціями і за прийнятною ціною.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 141

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 141

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Основні види душових систем з верхнім душем і їх відмінності

Сантехнічні вироби цього типу поділяються на два основних види:

  • вбудовані моделі, які встановлюються під стелею;
  • навісні рішення, що встановлюються до стелі або ж стіни за допомогою спеціальної балки.

У першому випадку всі комунікації надійно сховані, а зовні видно лише лійка, що виглядає стильно і ефектно. Але при цьому кут нахилу струменя регулювати неможливо. У навісних конструкціях ця функція є.

Верхній душ може бути виготовлений з різних матеріалів. До основних відносять:

  • пластик;
  • метал;
  • металопластик.

Вироби із пластику характеризуються легким вагою і низькою ціною. Але при цьому вони недостатньо міцні. Такі пристрої часто тріскаються, ламаються і виходять з ладу.

Металеві лійки набагато надійніше і довговічніше пластикових, але коштують такі вироби на порядок вище. Ще один недолік металевого душа — велика вага, що варто врахувати під час монтажу.

Металопластикові системи — це відмінна альтернатива важким металевим і тендітним пластиковим моделям. Так, в даному випадку всі комунікації виготовляються з металу, а безпосередній лійка — з високоякісного пластику.

Лійки для верхнього душа можуть мати різні форми і розміри. Найпростіший і популярний варіант — кругла модель. Такий верхній душ вважається "класичним" і добре вписується в будь-який інтер'єр. Але при бажанні можна купити верхній душ прямокутної, квадратної, а навіть незвичайної форми з викривленими краями.

Що стосується діаметру, то він може бути від 20 см до 1 метра. При виборі оптимального варіанту важливо враховувати не тільки особисті переваги, але і натиск, який здатний забезпечити змішувач.

Широкий асортимент і допомогу у виборі

У нашому магазині ви зможете вибрати і купити верхній душ провідних брендів сантехніки. Ми пропонуємо різні моделі - починаючи від найпростіших і закінчуючи системами з додатковим функціоналом. Це дозволяє кожному покупцеві вибрати найбільш прийнятний варіант в залежності від бюджету та особистих уподобань.