Відео

Стельовий світильник Nowodvorski 9663 Niagara LED

Немає в наявності
Код товару: 10084043
Стельовий світильник
Розміри: 6,5 / 46 см.
Лампи: 1шт x 18Вт (LED). 870лм. 3000K.
Плафон: Пластик (plastic) / Білий (white).
Основа: Сталь (steel) / Хром (chrome).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в.
Кут ррозсіювання, град.: 120.
Країна реєстрації бренду: Польща.
SKU: nowodvorski-9663

Загальна інформація

Накладний стельовий світильник Nowodvorski 9663 Niagara LED — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Nowodvorski. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Niagara.

Стельовий світильник Nowodvorski 9663 Niagara LED має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Стельовий світильник Nowodvorski 9663 Niagara LED має такі габарити:

  • висота: 6.5 см;
  • діаметр: 46 см;

Накладний стельовий світильник Nowodvorski встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 18 Вт у кількості 1 шт.
Світловий потік — 870 Лм. Температура світіння — 3000K.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Nowodvorski приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Nowodvorski лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Nowodvorski 9663 Niagara LED

5903139966399.