Відео

Стельовий світильник Nowodvorski 6727 Arena Graphite LED

Немає в наявності
Код товару: 10083492
Стельовий світильник
Розміри: 9 / 40 см.
Лампи: 1шт x 18Вт (LED). 1800лм. 4000K.
Плафон: Лакована сталь, ПММА (painted stee, pmma) / Графітовий (graphite).
Основа: Лакована сталь (painted steel) / Графітовий (graphite).
Ступінь захисту: IP44.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Польща.
SKU: nowodvorski-6727

Загальна інформація

Накладний стельовий світильник Nowodvorski 6727 Arena Graphite LED — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Nowodvorski. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Arena.

Стельовий світильник Nowodvorski 6727 Arena Graphite LED має ступінь пиловологозахисту IP44 і розроблений спеціально для використання в умовах з підвищеним рівнем вологості. Особливості конструкції і спеціальне покриття створюють надійний захист від бризків і потоків води, спрямованих під кутом. На працездатність моделі не впливають підвищена вологість і випадкове потрапляння води.

Габаритні розміри

Стельовий світильник Nowodvorski 6727 Arena Graphite LED має такі габарити:

  • висота: 9 см;
  • діаметр: 40 см;

Накладний стельовий світильник Nowodvorski встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 18 Вт у кількості 1 шт.
Світловий потік — 1800 Лм. Температура світіння — 4000K.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Nowodvorski приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Nowodvorski лідером в сфері освітлення.