Відео

Підвісний світильник Massive 40721/87/10 Carreras

Немає в наявності
Код товару: 10074385
Підвісний світильник
Розміри: 170 / 32 см.
Лампи: 1шт x 60Вт (E27).
Плафон: Скло / Прозорий.
Основа: Метал / Сталевий.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Бельгія.
SKU: massive-40721-87-10
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Підвісний світильник Massive 40721/87/10 Carreras — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Massive. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Carreras.

Підвісний світильник Massive 40721/87/10 Carreras має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Підвісний світильник Massive 40721/87/10 Carreras має такі габарити:

  • висота: 170 см;
  • діаметр: 32 см;

Підвісний світильник Massive встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 60 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Massive приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Massive лідером в сфері освітлення.