Змішувачі для кухні

Кожен день кухонний змішувач піддається величезним навантаженням, які в кілька десятків разів перевищує роботу змішувача у ванній. Саме тому, даний аксесуар повинен бути не тільки комфортним у використанні, але і залишатися досить міцним, надійним і зносостійким. Щоб змішувач прослужив довго і безперебійно, слід відповідально поставитися до його вибору.

Основні види кухонних змішувачів

Залежно від інтер'єру кухні, обсягу мийки, а також особистих побажань і переваг, можна купити відповідний під ваші вимоги змішувач. При виборі особливу увагу слід приділити механізму управління, оскільки від цього безпосередньо залежить зручність і простота в експлуатації. За цією ознакою розрізняють такі види змішувачів:

  • одноважільні — в своїй конструкції мають один важіль, за допомогою якого відбувається не тільки процес включення, а й регулювання температури води;
  • двохважільні — стандартний змішувач з двома вентилями для подачі холодної і гарячої води;
  • безконтактні — мають монолітний корпус, а включення відбувається після того, як піднести руки до крана. Температура на такому змішувачі виставляється завчасно за допомогою спеціального блоку.

Матеріали кухонних змішувачів

Після вибору найбільш підходящої конструкції змішувача для кухні, пропонуємо перейти до наступного критерію вибору, а саме — матеріалу вироби. Сьогодні на ринку сантехніки представлений величезний асортимент кухонних змішувачів в залежності від матеріалу виготовлення, серед них: сулимин, латунь або бронза, мідь, кераміка і навіть пластмаса. Крім того, деякі моделі додатково можуть бути покриті міддю, хромом та іншими матеріалами. Все це необхідно не тільки з естетичної, але і практичної точки зору. Додаткове покриття дозволяє захистити аксесуар від корозії.

Змішувачі для кухні мають величезну кількість відмінностей від тих, що призначені для ванною. В першу чергу за формою виливу, адже для кухонного крана потрібен досить високий змішувач, щоб залишалася можливість розмістити в мийці ємності. Крім того, вони мають поворотну конструкцію, щоб відвести виливши в сторону, при необхідності. Також кухонний змішувач монтується на раковину, а не встановлюється на край ванни або стіну.

Купити якісний кухонний змішувач в Україні — просто. Досить вибрати необхідну модель на нашій сайті і зробити замовлення. Доставка здійснюється по всій території України.