Відео

Настінний світильник Kanlux 24371 Plugi W-CDS

Немає в наявності
Код товару: 10059598
Настінний світильник
Розміри: 8,1 / 4,4 см.
Лампи: 1шт x 0.35Вт (LED). 3000K.
Плафон: Пластик (plastic) / Білий (white).
Основа: Пластик (plastic) / Білий (white).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в. Датчик освітленості.
Країна реєстрації бренду: Польща.
SKU: kanlux-24371

Загальна інформація

Нічник в розетку Kanlux 24371 Plugi W-CDS — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Kanlux. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Plugi.

Настінний світильник Kanlux 24371 Plugi W-CDS має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Настінний світильник Kanlux 24371 Plugi W-CDS має такі габарити:

  • висота: 8.1 см;
  • ширина: 4.4 см;

Нічник в розетку Kanlux кріпиться за допомогою включення у розетку. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений LED-модулем максимальною потужністю 0.35 Вт у кількості 1 шт. Температура світіння — 3000K.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Датчик освітленості є основним способом увімкнення.

Kanlux приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Kanlux лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Kanlux 24371 Plugi W-CDS

PLUGI W-CDS. 5905339243713.