Відео

Душова штанга Hansgrohe 26506000 Unica Croma 90

Немає в наявності
Код товару: 10201951
Душова штанга
Виробник: Hansgrohe
Серія: Unica
Колір: Хром
Артикул виробника: 26506000
Країна реєстрації бренду: Німеччина
SKU: hansgrohe-26506000

Загальна інформація

Душова штанга Hansgrohe 26506000 з серії Unica — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Hansgrohe використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Hansgrohe встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Душова штанга Hansgrohe 26506000 з серії Unica виробництва компанії Hansgrohe у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Колекція

Hansgrohe Unica

Hansgrohe Unica

Ханс Грое винайшов душову штангу Hansgrohe Unica більше 60 років тому: вона є оригіналом з Шварцвальда. До цього дня Hansgrohe не перестає послідовно вдосконалювати її. Переваги Hansgrohe Unica: ексклюзивний дизайн з блискучими поверхнями у виконанні хром, білий/хром, чорний або дзеркальними скляними поверхнями — як у душової штанги Hansgrohe Unica E. Або з протестованими поручнями, які утримують вагу до 200 кг, — як у душової штанги Unica Comfort. Або рішення, які довільно встановлюються на стіну, — як у душової штанги Unica Reno, з варіабельними настінними кріпленнями. Щоб все відмінно поєднувалося, душові штанги Hansgrohe Unica пропонуються різної довжини, з душовим шлангом і кріпленнями, відповідними до всіх наявних на ринку ручним душам.

Hansgrohe Unica Comfort привносить комфорт навіть в маленькі ванні кімнати. Компактна комбінація, що складається з міцної душової штанги і знімною полички, одночасно служить в якості ергономічного поручня. Він забезпечує безпеку, утримуючи вагу до 200 кг. Завдяки додатковому тримачу душу душова штанга Unica Comfort також полегшує прийняття душу сидячи. Неважливо, лівша ви або правша: ми пропонуємо душові штанги і для тих, і для інших.

Душова штанга Hansgrohe Unica E з поверхнею зі стійкого до утворення подряпин скла є справжньою перлиною ванної кімнати. Незалежно від виду поверхні — білий/хром, чорний/хром або дзеркальний хром: її плаский корпус прилягає до стіни ванної кімнати і гармонійно поєднується зі скляними перегородками, верхніми душами або термостатами. Її тримач, що самофіксуються дозволяє здійснювати легке регулювання навіть однією рукою. Лійку душу можна довільно обертати і нахиляти в різні боки. Вона також має в своєму розпорядженні практичну мильницю Casetta E. Простота монтажу теж приводить у захват: душову штангу Hansgrohe Unica E можна встановити на наявні з'єднання — ідеальне рішення для швидкої модернізації.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: HG Unica'Croma штан душ 0,90, без шланг .

Інші назви товару Hansgrohe 26506000 Unica Croma 90

HG Unica'Croma штан душ 0,90, без шланг.