Відео

Змішувач для раковини Grohe 32114000 Lineare

Немає в наявності
Код товару: 10219373
Змішувач для раковини
Виробник: Grohe
Серія: Lineare
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: 32114000
Країна реєстрації бренду: Німеччина
SKU: grohe-32114000

Особливості

Опис продукції

Lineare
Одноважільний змішувач для раковини 1/2" S-розміру
монтаж на один отвір
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
регулювання витрати води
GROHE StarLight хромована поверхня
система швидкого монтажу
аератор
набір донних клапанів 1 1/4"
гнучкі з'єднувальні шланги.

Загальна інформація

Змішувач для раковини Grohe 32114000 з серії Lineare — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Grohe використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Grohe встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Змішувач для раковини Grohe 32114000 з серії Lineare виробництва компанії Grohe у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Grohe 32114000 — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, змішувач для раковини розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Технології

Grohe StarLight

Grohe StarLight

Покриття, виконані за спеціальними технологіями, що забезпечують зносостійкість: від вишуканих матових до сяючих як діамант. Бездоганне зносостійке покриття спеціально розроблено таким чином, щоб протистояти забрудненню і стиранню. Завдяки цьому воно зручне в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.

Grohe SilkMove

Grohe SilkMove

Картридж, виготовлений за технологією Grohe SilkMove, дозволяє плавно і точно регулювати температуру і тиск води. Ця передова технологія гарантує, що навіть через 20 років плавність ходу важеля буде такою ж, як в перший день експлуатації.

Grohe S-Size

Grohe S-Size

Всі змішувачі Grohe для раковин забезпечені загальновідомим буквеним маркуванням розміру: від XS до XL. Чим більше висота змішувача, тим більше висота і винос виливу і, отже, тим вище рівень комфорту!

Змішувачі Grohe розміру S-Size — комфортні в користуванні змішувачі для раковин стандартної висоти. Змішувач стандартного розміру — відповідний вибір для комфортного користування раковиною.

Grohe BlueCore

Grohe BlueCore

Спеціальні компоненти синього кольору, що становлять основу конструкції виробів Grohe, підкреслюють передові робочі показники і якість продукції Grohe. Концепція BlueCore з колірною ідентифікацією компонентів уособлює собою якість виготовлення, унікальну функціональність і колективний дух компанії Grohe.

Grohe QuickFix

Grohe QuickFix

Зменшена кількість компонентів і простота їх конструкції дозволяють економити час і кошти при монтажі обладнання, а його процес стає менш трудомістким і більш зручним.

Колекція

Grohe Lineare

Grohe Lineare

Стриманий і сучасний дизайн змішувачів Lineare можна вважати пом'якшеній інтерпретацією мінімалізму з його рішучими, позбавленими надмірностей формами. Циліндричний корпус вигідно підкреслює округлені форми важеля і виливу, створюючи неповторний і впізнаваний образ цієї колекції змішувачів для ванної.

Візуальна завершеність дизайну цієї колекції досягається за рахунок паралельності геометричних форм виливу і важеля і підкреслюється хромованим покриттям Grohe StarLight, в той час як технологія Grohe SilkMove забезпечує точне і плавне регулювання тиску і температури води.

Різноманітність моделей змішувачів і варіантів монтажу в колекції Grohe Lineare гарантує сумісність з найсучаснішими моделями раковин.

Додаткова інформація

EAN 4005176820694.
Цей товар також може мати назву: Lineare OHM basin .

Інші назви товару Grohe 32114000 Lineare

Lineare OHM basin. 4005176820694.