Система з гігієнічним душем Grohe 2904800S BauClassic

Немає в наявності
Код товару: 10218756
Система з гігієнічним душем
Виробник: Grohe
Серія: BauClassic
Колір: Хром
Тип управління: Одноважільний
Артикул виробника: 2904800S
Країна реєстрації бренду: Німеччина
SKU: grohe-2904800s
Loading...

Загальна інформація

Гігієнічний душ 3 в 1 Grohe 2904800S з серії BauClassic — надійний і стильний виріб. Для виробництва сантехвиробів та аксесуарів Grohe використовуються лише високоякісні матеріали, котрі забезпечують їхню довговічність і простоту у догляді.

Grohe встановлює дуже високі стандарти якості у виробництві. Передові технології забезпечують плавність і легкість у використанні сантехніки та аксесуарів цього бренда.

Гігієнічний душ 3 в 1 Grohe 2904800S з серії BauClassic виробництва компанії Grohe у кольорі "хром" має привабливий вигляд, що відповідає основним світовим тенденціям дизайну.

Тип управління Grohe 2904800S — одноважільний. Він є одним з найпопулярніших на ринку, оскільки дуже простий у догляді і в ньому практично немає елементів, які схильні до частих поломок. Величезним плюсом буде і те, що при необхідності, система з гігієнічним душем розбирається і ремонтується без складнощів. І для цього не потрібно викликати професійного сантехніка.

Колекція

Grohe BauClassic

Grohe BauClassic

Колекція змішувачів Grohe BauClassic натхненна класичними архітектурними деталями і традиційними інтер'єрами. Вишукана і автентична колекція змішувачів Grohe BauClassic поєднує в собі традиційну естетику і технології 21-го століття.

Змішувачі Grohe BauClassic розроблені для поліпшення стилю сантехніки і ванн, декоративні акценти створюють вишукану атмосферу в поєднанні з насиченими кольорами і розкішною обробкою. Змішувачі для раковини на три отвори — ідеальний вибір для ванної кімнати в стилі Authentic.

Змішувачі серії Grohe BauClassic зручні у використанні завдяки новітнім німецьким технологіям виробництва.

Додаткова інформація

Цей товар також може мати назву: BauClassic OHM set conc. shower, SD00034245 .

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Grohe 2904800S BauClassic