Набори змішувачів

Набори змішувачів для ванної, кухні або душа — це повний комплект компонентів для організації максимально комфортної подачі води. Вони забезпечують сталість тиску і температури струменя води, а також зручність експлуатації обладнання. Крім того, набори змішувачів впливають на формування загального естетичного вигляду і стильового виконання всього приміщення.

Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 58

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 58

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Особливості наборів змішувачів для ванної кімнати

До складу комплектів входять змішувачі для душу і ванни, біде і раковини. Асортимент сантехнічних виробів дуже широкий і різноманітний, тому при виборі оптимального варіанту слід враховувати важливі фактори. Так, змішувачі для ванної 3 в 1 відрізняються за матеріалами, конструкцією, місцем кріплення.

Вибираючи відповідне рішення, перше на що варто звернути увагу — якість сантехнічних пристроїв. Перевагу варто віддавати моделям провідних світових брендів, які стежать за якістю своєї продукції і надають гарантію на кілька років.

  • Виходячи з конструкції, існують такі види змішувачів:
  • двовентильні і одноважелі;
  • порційні;
  • сенсорні.

Кожен з варіантів має свої переваги і зручний у використанні в тому чи іншому місці. Так, якщо мова йде про організацію подачі води в громадських місцях, кращим вибором стануть порційні моделі. Для домашнього використання підійдуть класичні одноважелі або ж двовентильні рішення.

Що стосується матеріалів, з яких виготовляють ці сантехнічні вироби, то особливою популярністю користуються нержавіюча сталь, бронза і різні композитні матеріали. Всі вони характеризуються високою міцністю, стійкістю до корозії і можливістю комбінування для створення не тільки надійних, але і стильних пристроїв.

Крім того, вибираючи душові набори зі змішувачем важливо враховувати рекомендації компаній, які виробляють ванни. Також варто брати до уваги особливості конструкції купелі - наявність необхідного простору для установки змішувача, розташування основних і додаткових комунікацій.

Величезний асортимент і гарантія якості

Купити набір змішувачів для ванної в Києві і будь-якому іншому місті України швидко, зручно і за доступною ціною можна в нашому магазині. Ми пропонуємо якісні комплекти провідних виробників сантехніки, що гарантує надійність, довговічність і привабливий зовнішній вигляд змішувачів.