: Ми працюємо • Ціни, наявність та терміни доставки товару актуальні

Все для пісуарів

Існуює декілька модифікації пісуарів. Деякі з них призначені виключно для громадських санвузлів, а інші підходять і для домашнього використання. Щоб не помилитися з вибором уринала та додаткового устаткування для домашнього санвузла, корисно мати уявлення про можливі способи його монтажу, підводки води і доступних системах змиву.

Способи кріплення

 • На стіні. Так кріпляться більшість сучасних моделей пісуарів.
 • На кронштейнах. Настінні кронштейни можуть ховатися в корпусі виробу або розташовуватися зовні. Найчастіше зустрічається перший варіант. Установка пісуара на кронштейнах не відрізняється складністю.
 • На систему інсталяції. Найбільш сучасний спосіб кріплення настінних пісуарів. Система являє собою приховану в стіні рамну конструкцію з кріпленнями для зливного патрубка і підведення води. Щоб помістити систему в стіну, потрібна ніша глибиною близько 15 см.
 • Долі. Пісуари на опорі зустрічаються рідше. Підлоговий пісуар має вертикальний випуск, для підключення йому потрібен розтруб каналізації, а він в домашніх умовах зайнятий унітазом.

Типи підводки пісуарів

 • Відкрита підводка. Відрізнити модель, призначену для зовнішньої підводки, нескладно. На корпусі виробу, як правило зверху, рідше - з боку, є отвір для її підключення. Пісуар з відкритою підводкою купують разом з краном.
 • Закрита підводка. У цьому разі місце для приєднання труби з водою знаходиться на тій частині корпусу, яка прилягає до стіни. Конектор в більшості випадків розташований перпендикулярно стіні. Пісуар із закритою підводкою купують разом з блоком управління змиву. Деталі підводки (патрубки і кріплення), можуть не входити в комплект. У цьому випадку їх краще купувати одночасно з пісуаром, щоб вони напевно підійшли до нього, як за технічними характеристиками, так і по дизайну.

Типи змиву

 • Кран. Його встановлюють на підводі води. Таке рішення часто застосовується при відкритій підводці. Це найпростіший спосіб змиву.
 • Сенсор. Високотехнологічне і відповідно дороге рішення. Він реагує на присутність людини, і, коли «користувач» відходить, автоматично здійснюється злив води. Така система, за рідкісним винятком, продається окремо і може коштувати дорожче пісуара. Деякі сенсорні пристрої працюють від батарейки, а деякі від електромережі: відключили електрику і воду не спустити.
 • Урінал без підведення води. На його дно наливається рідина, яка пропускає через себе те, що потрапляє в пісуар, і перегороджує шлях неприємним запахам. Ще один варіант — сифон особливої конструкції, що діє за аналогічним принципом. Такі вироби вимагають додаткового догляду, але їх використання виправдано там, де є складнощі із забезпеченням водою.
 • Кнопка (панель змиву). Вода при цьому надходить з бачка, захованого в стіні. Витрата її може бути більше, ніж в разі з краном, оскільки кожен раз зливається фіксований обсяг. Таку систему можливо обладнати при будь-якому типі установки пісуара, але при закритій підводці вона буде виглядати більш естетично.

Додаткове устаткування

 • Сифон. Крім підведення води настінний пісуар має вивід з сифоном, що перешкоджає проникненню неприємних запахів з каналізації. Сифон також може бути прихованим або зовнішнім, продаватися в комплекті з пісуаром або окремо. Часто він входить в комплект системи інсталяції.
 • Кришки для пісуарів. Завдяки вбудованим в петлі амортизаторам (мікроліфту), кришки закриваються м'яко і безшумно. Це підвищує комфорт використання і запобігає шуму від раптово падає впала кришки.

Питання та відповіді

Найпопулярніші бренди категорії все для пісуарів: Grohe, Duravit, Villeroy & Boch.

Топ-5 найпопулярніших товарів в категорії все для пісуарів:

Duravit 61510000 Vero

Villeroy & Boch 75070001 O.Novo

Villeroy & Boch 98M3S1R2 Bellevue

Geberit 116.021.21.5 HyTronic

Kolo 26000000 Nova Pro