Відео

Спот Eglo 96845 Moncalvio

Немає в наявності
Код товару: 10034686
Спот
Розміри: 10 / 7 / 14 см.
Лампи: 1шт x 3.3Вт (GU10). 240лм. 3000K.
Плафон: Сталь (steel) / Хром (chrome).
Основа: Пластик, сталь (plastic, steel) / Чорний, хром (black, chrome).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Світлодіодна.
Живлення: від мережі 220в. Вимикач на корпусі.
Країна реєстрації бренду: Австрія.
SKU: eglo-96845

Загальна інформація

Нічник в розетку Eglo 96845 Moncalvio — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Eglo. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Moncalvio.

Спот Eglo 96845 Moncalvio має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Спот Eglo 96845 Moncalvio має такі габарити:

  • висота: 10 см;
  • ширина: 7 см;
  • виступ: 14 см;

Нічник в розетку Eglo кріпиться за допомогою включення у розетку. Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя GU10 максимальною потужністю 3.3 Вт у кількості 1 шт. У комплект поставки входить светодиодная лампа.
Спосіб живлення: від мережі 220в. Вимикач на корпусі є основним способом увімкнення.

Eglo приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Eglo лідером в сфері освітлення.

Інші назви товару Eglo 96845 Moncalvio

9002759968458.