Відео

Люстра Crystal Lux Medea SP12

В наявності
7 шт — відправимо протягом 3 днів
8 826 грн.
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Код товару: 10025608
Люстра
Розміри: 130 / 55 см.
Лампи: 12шт x 60Вт (E27).
Плафон: Скло (glass) / Бруштин (amber).
Основа: Метал (metal) / Чорний (black).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
SKU: crystal-lux-medea-sp12

Загальна інформація

Люстра-молекула Crystal Lux Medea SP12 — сучасний і стильний світильник від відомого виробника Crystal Lux. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Medea.

Люстра Crystal Lux Medea SP12 має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Люстра Crystal Lux Medea SP12 має такі габарити:

  • висота: 130 см;
  • діаметр: 55 см;

Люстра-молекула Crystal Lux встановлюється на поверхню за допомогою кріплення. Плафон у цієї моделі світильника нерухомий. Змінювати напрямок світла ним не вийде.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя E27 максимальною потужністю 60 Вт у кількості 12 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

Crystal Lux приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить Crystal Lux лідером в сфері освітлення.