Сантехніка Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Компанія Villeroy & Boch існує вже 270 років і є одним з найстарших промислових підприємств в Європі. 8 поколінь двох сімей, Віллерой та Бош, зосередилися на кераміці, і, рік за роком шліфуючи майстерність в цій сфері, отримали результати, які є прикладом для всієї галузі, — від часів пізнього бароко до наших днів.

Сьогодні Villeroy & Boch — провідний світовий бренд сантехніки і керамічних виробів. Виробничі потужності компанії розміщені в 10 країнах, в штаті працює 7500 чоловік, а вироби продаються в 125 країнах по всьому світу.

Villeroy & Boch зробила свою продукцію цінною, винайшовши ряд технічних нововведень: керамічне оздоблення "CeramicPlus", водозберігаючий модуль "AquaReduct" для змиву в унітазі, раковину "Magic Basin" з системою датчиків, унітаз "PurAir" з інтегрованою системою активного усунення неприємних запахів. Запатентований матеріал "Quaryl" дозволяє компанії Villeroy & Boch випускати ванни й душові піддони в ексклюзивному дизайні.

Компанія щорічно бере участь у світових виставках та дизайнерських конкурсах і список її перемог переконливий: Product Design Award 2007, Designpreis Deutschland 2011, Plus X Award 2011, Iconic Awards 2014, Reddot Award 2014.

Каталог товарів Villeroy & Boch

Хіти продажу Villeroy & Boch