Відео

Точковий світильник BPM Lighting 2011 Mini Katli

Немає в наявності
Код товару: 10021071
Точковий світильник
Розміри: 9,2 / 9,2 / 8 / 8,5 см.
Лампи: 1шт x 50Вт (GU5.3).
Плафон: Алюміній (aluminium) / Золото (gold).
Основа: Алюміній (aluminium) / Золото (gold).
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення: від мережі 220в.
SKU: bpm-lighting-2011
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися

Загальна інформація

Точковий світильник прихованого монтажу BPM Lighting 2011 Mini Katli — сучасний і стильний світильник від відомого виробника BPM Lighting. Завдяки багаторічному досвіду і застосуванню сучасних технологій у виробництві, цей освітлювальний прилад відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Адже оригінальний дизайн є зразковим для всієї колекції Mini Katli.

Точковий світильник BPM Lighting 2011 Mini Katli має ступінь пиловологозахисту IP20 і буде відмінним варіантом для використання у сухих, незапорошених приміщеннях. Цей світильник не рекомендують використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, а також на вулиці, оскільки він має мінімальний ступінь пиловологозахисту. При виборі місця розміщення обов'язково слід врахувати, що бризки води чинять негативний вплив на функціональність і можуть стати причиною виходу з ладу.

Габаритні розміри

Точковий світильник BPM Lighting 2011 Mini Katli має такі габарити:

  • довжина: 9.2 см;
  • ширина: 9.2 см;

Точковий світильник прихованого монтажу BPM Lighting монтується в монтажний отвір. Його габарити:

  • діаметр врізного отвору: 8 см;
  • глубина врізного отвору: 8.5 см;

Завдяки поворотному плафону, світло можна направляти у будь-яку точку приміщення. Ним освітлюють як окремі зони, так і широкий простір.

Технічні характеристики

Цей світильник оснащений патроном для цоколя GU5.3 максимальною потужністю 50 Вт у кількості 1 шт. Лампа в комплект поставки не входить.
Спосіб живлення: від мережі 220в.

BPM Lighting приділяє величезну увагу контролю виробництва, незважаючи на великі обсяги і широкий товарний асортимент. Все це допомагає реалізувати необмежені дизайнерські можливості. Висока якість виконання, хитромудрий і одночасно лаконічний вигляд, різноманіття продукції, що відрізняється призначенням і стилями, а також багатоступінчастий контроль виробничих процесів робить BPM Lighting лідером в сфері освітлення.

Додаткова інформація

Особливості: Кут повороту у двох напрямках - 45 та 350 градусів.