Панелі для ванн

Фільтр  
Тип товару  
Бренд  
Ціна  
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 91

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Товарів 1-24 з 91

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Екран для ванни – це конструкція, яка виробляється з різних матеріалів і використовується для приховування комунікацій. З конструктивної точки зору, існує кілька варіантів таких захисних панелей, що дозволяє вибрати найбільш відповідний виріб для конкретного інтер'єру. Екрани дозволяють не тільки приховати непривабливі інженерні комунікації, але і прикрасити кімнату, зробити її більш функціональною і оригінальною.

Зміст

 1. Різновиди панелей під ванни
 2. Переваги та недоліки суцільних моделей
 3. Розміри екранів для ванн
 4. Конструктивні відмінності екранів
 5. Особливості пластикових моделей
 6. Акрилові екрани для ванн
 7. Поради щодо вибору екрана

Різновиди панелей під ванни

На сьогоднішній день екрани під ванну класифікуються на дві основні групи:

 • суцільний;
 • розсувний.

Суцільні моделі є найбільш поширеними і відрізняються простотою. Однак простота конструкції не впливає на її ефективність. Облицювання такого виробу, як правило, проводиться такими ж матеріалами, як і все інше приміщення (наприклад, плиткою). Завдяки цьому панель органічно вписується в інтер'єр ванної кімнати.

Розсувні моделі, в свою чергу, відрізняються більшою функціональністю. Конструкція таких екранів дозволяє організувати під ванною полиці для зберігання побутової хімії та інших предметів господарства.

Переваги та недоліки суцільних моделей

Облаштування суцільного екрану у ванній дозволяє досягти гармонії в інтер'єрі кімнати.

Облицювання для такого екрану може бути найрізноманітнішим, але найчастіше використовують декоративну плитку або ж мозаїку. Найбільш естетично виглядають вироби, облицьовані мозаїкою. Розглянемо переваги суцільних моделей більш докладно:

 • така конструкція відрізняється тривалим експлуатаційним терміном;
 • суцільні екрани під ванну з плитки легко піддаються чищенню. Для очищення забруднення досить скористатися вологою ганчіркою або губкою.

Однак такі панелі мають і деякі недоліки, на які варто звернути увагу:

 • у деяких випадках, невеликих габаритів оглядового вікна недостатньо для проведення ремонтних робіт під ванною;
 • відсутність можливості зберігання побутової хімії під ванною;
 • при наявності такої панелі заміна чаші супроводжується деякими труднощами, оскільки конструкцію доведеться демонтувати.

Для доступу до комунікацій, які розташовуються під чашею ванни, необхідно облаштувати оглядовий люк достатнього розміру. У разі наявності такого люка не виникає проблем з ремонтом труб, так як виключається демонтаж екранування.

Розміри екранів для ванн

Захисні панелі відрізняються не тільки за своєю конструкцією, але і за габаритами. Існують як стандартні, так і нестандартні моделі екранів. На сьогоднішній день мінімальна довжина цих виробів становить 105 см, а максимальна може досягати 190 см.

Менш поширеним розмірами моделей вважаються 160, 180 і 190 см. Екранування нестандартних ванн виконати набагато складніше, оскільки не завжди є можливість знайти в продажу відповідний виріб. Екрани для ванн 150 см є найбільш поширеними і відрізняються простотою установки.

Суцільні панелі оснащуються ніжками, які необхідні для регуляції або підгону вироби. Екрани для ванн 170 см теж відносяться до стандартних і використовуються набагато частіше, ніж моделі, довжина яких становить 180 або 190 см.

Конструктивні відмінності екранів

Розглянемо різновиди таких захисних панелей, в залежності від особливостей конструкції:

 • стандартний;
 • багатофункціональні;
 • торцевий.

Стандартні моделі є найбільш поширеними і являють собою пластикову панель, для якої вибирається рама відповідних габаритів. Багатофункціональний варіант відрізняється від стандартного тим, що має можливість регуляції розмірів екрану під ванну (за рахунок ніжок). Торцеві панелі застосовуються для приховування тільки певної частини ванної.

Особливості пластикових моделей

Пластикові варіанти екранування є найпопулярнішими на сьогоднішній день. Вони відрізняються привабливою вартістю, а також простотою монтажу та експлуатації. Експлуатаційний термін таких панелей може досягати 10 років (за умови правильного догляду за ними). Пластикові екрани стійкі до вологи і не гниють з часом.

Основна перевага панелей з цього матеріалу – різноманітність колірних рішень. Це пов'язано з простотою виробництва продукції з полімерів. Функціонал таких екранів також може відрізнятися. В профільних магазинах можна купити пластмасові екрани для ванн з полицями, розсувні, суцільні, знімні, відкидні і т. д.

Акрилові екрани для ванн

Популярна різновид захисних панелей, яка часто продається в комплекті з самими ваннами з акрилу. Виготовляються такі вироби з пластмасового матеріалу, який згодом обробляється акрилової прошарком. Всі вони відрізняються індивідуальним виконанням. Тому фахівці не рекомендують купувати акрилові моделі окремо від ванн, оскільки знайти підходящий варіант практично неможливо.

Акрилові панелі підходять тільки для установки під ванни з такого ж матеріалу. У більшості випадків такі панелі є суцільними, однак, у продажу можна знайти і інші різновиди. Якщо немає можливості придбати відповідний екран під конкретну ванну, куплену раніше, рекомендується купити екран під ванну на замовлення.

Акрилові моделі мають таке ж забарвлення, як і у ванни, що дозволяє загальній конструкції виглядати органічно.

З переваг можна відзначити те, що такі панелі щільно прилягають до бортиків чаші. Каркас і фіксаторні елементи для кріплення панелі поставляються покупцям в комплекті з самим екраном.

Поради щодо вибору екрана

Перед покупкою захисної панелі для ванни необхідно звернути увагу на наступні моменти:

 • перед придбанням панелі рекомендується зняти виміри ванної кімнати і чаші;
 • вибір конструкції виробу залежить від двох факторів: фінансових можливостей покупця і габаритів ванної кімнати. Наприклад, не рекомендується купувати відкидні моделі екранів для ванних кімнат, габарити яких є стандартними. Для невеликих приміщень найкраще підходять суцільні моделі;
 • модель з дверцятами дозволяє не тільки захистити комунікації, але й організувати під ванною невеликий склад для побутової хімії та інших предметів;
 • рекомендується звертати увагу на матеріал, з якого виготовляється фурнітура для панелі. Дуже важливо, щоб матеріал мав гарну резистентність до корозійних впливів;
 • панель повинна вільно регулюватися, тому перед покупкою виробу потрібно перевірити ніжки;
  оптимальним матеріалом для рамки панелі вважається алюміній.

Екрани для акрилових ванн мають хорошу опірність до вологи, а також відрізняються тривалим терміном придатності. Фахівці інтернет-магазину МамаДекор рекомендують уважно вивчити інструкцію, перед початком установки такої захисної панелі. В інструкції описуються всі необхідні нюанси монтажу.